Sunday, 15 March 2015

Spring :)

Ubiegły weekend upłynął nam pod hasłem "temperatura", więc na pociechę wyciągnęłam styropianowe jajeczka i wspólnie z Kalinką trochę ich ozdobiłyśmy. Bardziej dla zabicia bakcyla, niż z potrzeby :). Dzień był piękny, na zewnątrz było bardzo ciepło i w domu, dzięki kwitnącym hiacyntom, również czuć było wiosnę :).
Tu już moja mała Myszeczka podczas pracy, widzicie te wąsiki? :))


Piórkami przepiórek zostałam zasypana przez znajomego :). Są naprawdę piękne i mam ich tyle, że nie wiem jak wykorzystać, chociaż kilka pomysłów właściwie kiełkuje :).


A tu już efekt mojego tworzenia ;)


Chociaż przyznam się, że o wiele bardziej podoba mi się jajeczko z jednym pórkiem, które zrobiła Kalinka :).


W tym tygodniu dokupię jajeczek i w przyszły weekend będziemy produkować dalej wielkanoce zawieszki ;).

A co do innych dekoracji, to w sklepie Nanu-Nana były niedawno takie wazoniki i świeczniki w kilku odcieniach niebieskiego i musztardowym :). Za grosze :). Koszyczek i doniczka również z tego sklepu.


Miłej niedzieli, serdeczności  dla Was :))).
SHARE:

8 comments

 1. Myszeczka zdolna jako maminka jej ....mnie się bardzo podobają wszystkie wersje .....aż mnie korci, żeby przepiórkę gdzieś upolować :))))))
  koszyczek także cudny .....ten pewnie szybciej upoluję w TK maxie moim :))))))) miłego dzionka ...p.s. Monia znalazłam wczoraj roślinę do swojego ogródka ...szukałam jej już jakiś czas ,więc jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ ....nazywa się języczka pomarańczowa ....widziałam ją w serialu ,rosnącą przy starym dworku :)))i się zakochałam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hej Aguś, ale super :))). Patrzyłam na nią również na florini, ma piękne i liście i kwiaty, lubię takie rośliny (a z resztą których nie? :P). Wiele kwiatów chciałabym mieć, ale nie mogę sobie pozwolić, miejsca brak :). Dlatego zbieram takie pojedyncze egzemplarze, żeby mieć z czego potem rozmnożyć, bo lubię kwiaty w kupkach ;). A w serialach to zauważam raczej dodatki ;), np. w Alternatywy 4 rzuciły mi się w oczy piękne thoneciki :D.
   A co do TKMaxx - szczęściaro, moja mekka jest teraz daleko ode mnie, ale może to i lepiej. Dla portfela :D.
   Buźka :)***

   Delete
 2. This is beautiful! I love the feathers:).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much, Lucie, I like them, too :).

   Delete
 3. Moniczko widziałam na fejsie już wczoraj ;-) i przyznam szczerze, że przez chwilkę myślałam, że u Ciebie dokładnie to samo co u mnie...a tutaj jednak nie ;-)... Ja nie pomyślałam o tym, żeby całość okleić ...ale cóż do świąt jeszcze trochę więc można spokojnie przygotować jeszcze Twoją ozdobę. Dobrego dnia dla Ciebie ;-)

  ReplyDelete
 4. Śliczne jajeczka zrobiłyście :)

  ReplyDelete

© White Valley. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig